PROJEKTOWANIE I DORADZTWO TECHNICZNE

Każda realizacja zaczyna się od indywidualnej pracy nad projektem, a prace nad projektem zaczynamy od spotkania z Inwestorami na miejscu realizacji. Tam sprawdzamy wszystkie warunki techniczne, dokonujemy pomiarów ale przede wszystkim rozmawiamy o potrzebach z przyszłym użytkowaniem.
Doradzamy w kwestii technicznych rozwiązań czyli dobieramy odpowiednio palenisko, ewentualną kumulację w postaci kanałów lub technikę wodną. Kominek lub piec może być głównym źródłem ogrzewania, więc palujemy całe systemy zintegrowane.
Wszystkie projekty dla naszych klientów przygotowujemy bezpłatnie. Na początek zawsze jest to kilka propozycji projektowych a później praca szczegółowa nad daną wersją.
Pracujemy na profesjonalnym programie do projektowania, aby pokazać Państwu najbardziej realistyczną wizję kominka lub pieca. Projektujemy zarówno od strony wizualnej jak i technicznej.
Przygotowujemy projekty w formie zdjęć, panoram 360st do odtwarzania na urządzeniach przenośnych a także filmów również 3D.
Projektujemy kominki, piece i kuchnie kaflowe, grille ogrodowe, piece chlebowe i przydomowe wędzarnie. Naszym klientom projektujemy nie tylko sam kominek czy piec ale również całe wnętrza.
Wystarczy przesłać nam zdjęcia i wymiary pomieszczenia lub plany, a my przygotujemy kilka propozycji projektowych z dostosowaniem do Państwa wnętrza lub umówić się z nami na wizję lokalną, podczas której sami dokonamy pomiarów.
Zadzwoń 500 121 466  lub napisz do nas biuro@kominkikama.pl

Nowoczesny kominek narożny w obudowie ciepłej bez kratek. Projekt Kominki KAMA
Nowoczesny kominek narożny w obudowie ciepłej bez kratek. Projekt Kominki KAMA

Zapraszamy do obejrzenia GALERIA NASZYCH PROJEKTÓW